مشخصات در های چوبی

با توجه به اهمیت چوب در ساخت و ساز بناها و استفاده از آن برای ساخت درب چوبی اطلاعاتی کوتاه در این خصوص مهیا گردیده است :

ساخت و تولید درب های چوبی به طورکلی از چوب بوده که از چوب راش یا روس در این خصوص استفاده می شود که به دلیل مقاوم بودن در برابر حریق به عنوان درب ورودی و درب راه پله نیز استفاده می شود.چوب نیاز اولیه برای تولید درب های چوبی است و چوبی که برای درب چوبی استفاده می شود باید از نوع درجه یک بوده و مهم تر از همه خشک باشد.چوب های روسی در هنگام خرید معمولا دارای رطوبت بالائی هستند.بدین جهت چوب را پس از خرید به مدت ۳ الی ۴ ماه در هوای آزاد قرار داده تا رطوبت آن بصورت کامل بیرون رود.سپس چوب ها را بیرون آورده و در مجاورت هوای آزاد قرار می دهیم تا فعل و انفعالات و واکنش های خود را درهوای آزاد انجام دهد.

درب لابی

در های لابی توسط چوب های طبیعی (روس،راش و…)که طی سه مرحله در دمای خاص که متناسب با درب های تمام چوب لابی است خشک می شود که این امر باعث جلوگیری از تاب خوردگی و عمر بالای درب می شود.

گروه کارخانجات صنعتی (کیا ) با چند دهه تجربه و متخصصین مجرب از جمله محدود تولیدکنندگان درب لابی می باشد.

درب تمام چوب ورودی

این درب ها به روش ماستیو ساخته شده که با انواع روکش های خاص تزیین می گردد.در حال حاضر که در اکثر ورودی های ساختمان درب های ضد سرقت نصب می گردد ، استفاده از گزینه درب تمام چوب برای ورودی ساختمان ظاهری متفاوت را برای این قسمت از خانه ایجاد می نماید.

درب mdf

در ابتدا ورق های mdf از ملاس چغندر ساخته می شده است که امروزه عموما از الیاف سلولوزی مقوا ، چسب و دیگر مواد صنعتی دیگر در چندین رده کیفیتی تولید می شود.

گروه کارخانجات صنعتی (کیا) با استفاده از ورق های mdf درجه یک ترکیه در سایز های ۳ الی ۱۲ میلی متری و با بیش از ۲۵۰ نمونه طرح که شامل انواع cnc با ابزار های مختلف برجسته و زوار دار و روکش های چوب خاص ، کلاف چوب روس ( که دردستگاه خشک کن طی دو مرحله ) خشک می شود و شبکه نردبانی (۳ میلی متر چوب روس) توسط دستگاه روز دنیا تولید می شود.

درب hdf

HDF واقعی ترکیبی از ملاس نیشکر می باشد که این ماده باعث استقامت و حالت استخوانی و ضد اب بودن درب می شود ولی متاسفانه در حال حاضر ورق های hdf چینی از MDF ساخته می شود.

گروه کارخانجات صنعتی ( کیا ) مفتخر است درب های hdf خود را که شامل ورق های ۳ میلی متری ( tever door ) ، کلاف چوب روس ( که در دستگاه خشک کن طی دو مرحله خشک می شود ) و شبکه های هانی کام فشرده ( که توسط دستگاه های به روز دنیا تولید می شود ) است را به صورت سفارشی تولید نماید

انواع درب های abs و pvc

انواع درب های  mdf و hdf را می توان با روکش pvc و abs وکیوم نمود.از ویژگی های این روکش ها می توان به مقاومت در برابر رطوبت و خط و خش اشاره نمود.

درب های دود بند مانند درب ضد حریق جدا کننده هایی هستند که طبق دستورالعمل ایمنی ساختمان باید در نقاط مشخص نصب گردد.

مانند فضای خروج اضطراری، فضای انبارها، فضای تاسیسات موتور خانه و…

برای دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.